Garanti Şartları


Mağazamızda satılan ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri, garanti veren firma veya yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Ürün garantisi kunusunda firmamız ile irtibata geçtiğiniz takdirde, bilgilendirme ve yönlendirme konusunda yardımcı olunacaktır.

UcuzlukSepeti.com.tr kanalı ile aldığınız tüm ürünler nakledilme sırasında oluşabilecek olası hasarlara karşı sigortalıdır ve sorumluluğu tamamen UcuzlukSepeti.com.tr 'a aittir. Gerek teslimat sırasında gerekse ürünün UcuzlukSepeti.com.tr 'den çıkışı sırasında hasar görmüş veya eksik teslim edilmiş tüm ürünler ücretsiz olarak değiştirilecek ve teslim edilecektir. Kargonun ürünü teslimi esnasında, ürün tarafınıza arızalı veya hasarlı şekilde ulaştıysa lütfen tutanak tutturunuz ve ürünü fatura fotokopisi ve tutanak ile birlikte tarafımıza iade ediniz. AKSİ TAKTİRDE  UcuzlukSepeti.com.tr SORUMLU DEĞİLDİR.

Arızalı Ürün :


Arızalı ürününüzü, faturası veya garanti belgesi ile birlikte, arıza bildirim formunu doldurarak tarafımıza arızasını bildirdikten sonra belirleyeceğimiz kargo ve gönderi şekli ile gönderebilirsiniz.

Ürünün tarafımıza gelmesini takiben, gerekli kontroller yapıldıktan sonra ürün tamiratı garanti süresince ücretsiz olarak yapılır, gerekli görüldüğü taktirde yenisi ile değiştirilir. Faturası olmayan ürünler GARANTİ KAPSAMI DIŞIDIR. Tamirat süresi ürünün elimize geçmesi ile birlikte başlar, en geç 20 iş günü içerisinde sonuçlandırılır.

Bu konudaki şikayetleriniz ve yardım talebleriniz için bilgi@ucuzluksepeti.com.tr 'a E-mail atabilir veya Sitemizde belirtilen telefon numaralarından Satış Destek Ekibimizi arayabilirsiniz